Koupaliště s tobogánem – cca 15 minut

Letní koupaliště Chrudim

Koupaliště Chrudim patří k velmi populárním letním atrakcím. Je to zejména pro unikátní celokovové řešení, příjemné prostředí a též pro chytrou nabídku několika bazénů - pro neplavce, pro zábavu i pro plavání. Letní koupaliště Chrudim potěší i vás.

Letní koupaliště Chrudim otevírá své brány v květnu a s posledními návštěvníky se loučí v září. Letní koupaliště Chrudim tak nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu po celé léto. I v nejteplejších dnech poskytuje vítané osvěžení v několika nerezových bazénech. Děti jistě potěší celá řada vodních atrakcí. Koupaliště Chrudim nabízí letní zábavu celé rodině.

Parametry koupaliště Chrudim:
bazény
plavecký bazén venkovní 25m (5 drah)
plavecký bazén krytý 25m (6 drah)
pro neplavce rekreační dětské brouzdaliště

Vodní atrakce tobogán 82,7m dlouhý (celosezónní) skluzavky–2 x 14m dlouhé,
3 malé vodní
a vzduchové masáže
vodní hřiby
divoký kanál
vodní chrliče
vodní ostrůvky
vodní clona

Celková vodní plocha letního koupaliště Chrudim - 1605m2. Voda v bazénech je ohřívána na 25°C. Všechny vodní atrakce, kromě tobogánu, jsou v ceně vstupného. Ke skupinové slevě je třeba odevzdat na pokladně jmenný seznam s razítkem organizace a podpisem odpovědné osoby.

Tobogán byl postaven v srpnu 2000 během rekonstrukce letního koupaliště. Je dlouhý 82,4 m a jeho důmyslná konstrukce umožňuje celosezónní provoz. Vstupné na tobogán je možné si zakoupit u pokladny při vstupu do bazénu.