Park Píšťovy, domy Chrudim

možnost výběru z více typů domů

klidná lokalita města

záruka použití kvalitních materiálu

vynikající cena

... teď už si jen vybrat!Obytný PARK PÍŠŤOVY - domy Chrudim

Představujeme Vám a nabízíme nové moderní bydlení v klidné části plné zeleně v blízkosti řeky Chrudimky v již obydlené části města Chrudim s kompletní občanskou vybaveností. V obytném souboru Park Píšťovy bude vybudováno i několik klidových zón pro posezení s přáteli nebo vyžití dětí. Výstavba řadových domů byla zahájena ve 3.Q. roku 2013.

Zděné domy z materiálu Porotherm budou zhotoveny v provedení 4+kk až po 6+kk s parkovacím stáním. U řadových domů jsou navrženy balkony nebo terasy. Energetická náročnost řadových domů je "B - Velmi úsporná"

Rodinné domy jsou navrženy převážně jako nízkopodlažní zástavba. Celý prostor obytného parku bude členěn zelení, živými ploty a eventuelně nižšími stromy. Budoucí majitelé jednotlivých domů se mohou částečně podílet na dispozičních řešení domu. Sami si vyberou vybavení svého domu, tak aby byli ve svém novém domě co nejspokojenější. V souladu s jejich požadavky bude dům upraven a vybaven. V současné době dokončujeme řadové domy v sektoru 1 a 2. Veškeré informace o prodeji rodinných domů v Chrudimi – Píšťovech získáte na www.parkpistovy.cz, info@parkpistovy.cz, tel. info linka: +420 606 687 923. Kontaktujte nás pro sjednání osobní schůzky.

V 1. etapě výstavby Obytného Parku Chrudim - Píšťovy bude realizována výstavba 41 řadových rodinných domů v sektoru 1 a 2. V současné době je v prodeji pět rodinných domů 4+KK a čtyři rodinné domy 5+KK. Bylo zasíťováno 8 pozemků v sektoru 5 pro individuální výstavbu rodinných domů. V tomto sektoru již nejsou volné pozemky k prodeji. Pokračování výstavby v dalších etapách je uvažováno tak, aby obyvatelé nových rodinných domů byli minimálně omezeni další výstavbou.

Polohu města Chrudim v rámci Pardubického kraje lze hodnotit jako velmi exponovanou, což je dáno blízkostí a dostupností krajského města, které je populačním i ekonomickým centrem kraje. Význam polohy jako rozvojového faktoru umocňuje fakt, že se Chrudim nachází v těsném zázemí metropolitního areálu hradecko-pardubické aglomerace, který je podle počtu obyvatel (necelých 300 tis.) pátým nejlidnatějším urbanizovaným prostorem v ČR (po Praze, Brnu, Ostravě a severočeské aglomerace).

CHRUDIM – město, v kterém stojí za to žít.

Zdravé město Chrudim uspělo v roce 2008 v nabité konkurenci téměř tří stovek měst z celého světa a ve finále soutěže The LivCom Awards („Města, ve kterých stojí za to žít") obsadilo celkově druhé místo. The LivCom Awards, probíhající v rámci Programu OSN pro životní prostředí, je jedinou soutěží měst a obcí na světě, která se zaměřuje na hodnocení celkového rozvoje samospráv dle šesti oblastí jako je ochrana životního prostředí, komunitní život, péče o kulturní dědictví, plánování do budoucnosti či podpora zdraví.

NEVÁHEJTE! KONTAKTUJTE NÁS NEBO SI REZERVUJTE SVŮJ NOVÝ DŮM NEBO BYT

Mapka Park Píšťovy

nahoru | vytisknout stránku

PARK PÍŠŤOVY CHRUDIM - Váš nový domov

Domy Chrudim, byty Chrudim, prodej nových domů a pozemků v Chrudimi, tel.: (+420) 606 687 923, e-mail: info@parkpistovy.cz

© 2009 CzechProject spol. s r.o.