Park Píšťovy, domy Chrudim

možnost výběru z více typů domů

klidná lokalita města

záruka použití kvalitních materiálu

vynikající cena

ochrana osobních údajů

... teď už si jen vybrat!Obytný PARK PÍŠŤOVY - domy Chrudim

Představujeme Vám a nabízíme nové moderní bydlení v klidné části plné zeleně v blízkosti řeky Chrudimky v již obydlené části města Chrudim s kompletní občanskou vybaveností.

Výstavba řadových domů byla zahájena ve 3.Q. roku 2013.

V několika etapách vybudujeme v jižní části lokality celkem 41 řadových domů a 21 atriových domů, vše jako nízkopodlažní zástavbu do 2 NP. V obytném souboru Park Píšťovy plánujeme i výstavbu několika klidových zón pro posezení s přáteli nebo vyžití dětí.

Nad rámec již prodaných 9 pozemků v sektoru 5 nabídneme zájemcům dalších 8 kompletně zasíťovaných pozemků v sektoru 7 určených k individuální výstavbě při dodržení regulace území.

Součástí zděných domů 4+kk až 6+kk v sektorech 1, 2, 3, 4 a 6 jsou parkovací stání na vlastních pozemcích. U řadových domů jsou navrženy terasy, zahradní domky a krytá parkovací stání.

Energetická náročnost řadových domů je "B - Velmi úsporná".

K 25.9.2018 byl ukončen prodej domů 4+kk. Veškeré domy v sektoru 1 jsou prodány. V nabídce zbývá 6 zkolaudovaných domů 5+kk v sektoru 2, které jsou určeny k okamžitému nastěhování.

Dále jsme v listopadu 2018 zahájili výstavbu dalších 9 domů o výměře 95 m2 a 1 nadstandardního domu o výměře 140 m2.

Veškeré informace o prodeji rodinných domů v Chrudimi – Píšťovech získáte na www.parkpistovy.cz, info@parkpistovy.cz, tel. info linka: +420 606 687 923. Kontaktujte nás pro sjednání osobní schůzky.

Polohu města Chrudim v rámci Pardubického kraje lze hodnotit jako velmi exponovanou, což je dáno blízkostí a dostupností krajského města, které je populačním i ekonomickým centrem kraje. Význam polohy jako rozvojového faktoru umocňuje fakt, že se Chrudim nachází v těsném zázemí metropolitního areálu hradecko-pardubické aglomerace, který je podle počtu obyvatel (necelých 300 tis.) pátým nejlidnatějším urbanizovaným prostorem v ČR (po Praze, Brnu, Ostravě a severočeské aglomeraci).

CHRUDIM – město, v kterém stojí za to žít.

Zdravé město Chrudim uspělo v roce 2008 v nabité konkurenci téměř tří stovek měst z celého světa a ve finále soutěže The LivCom Awards („Města, ve kterých stojí za to žít") obsadilo celkově druhé místo. The LivCom Awards, probíhající v rámci Programu OSN pro životní prostředí, je jedinou soutěží měst a obcí na světě, která se zaměřuje na hodnocení celkového rozvoje samospráv dle šesti oblastí jako je ochrana životního prostředí, komunitní život, péče o kulturní dědictví, plánování do budoucnosti či podpora zdraví.

NEVÁHEJTE! KONTAKTUJTE NÁS NEBO SI REZERVUJTE SVŮJ NOVÝ DŮM

Mapka Park Píšťovy

nahoru | vytisknout stránku

PARK PÍŠŤOVY CHRUDIM - Váš nový domov

Domy Chrudim, byty Chrudim, prodej nových domů a pozemků v Chrudimi, tel.: (+420) 606 687 923, e-mail: info@parkpistovy.cz

© 2009 CzechProject spol. s r.o.