Park Píšťovy, domy Chrudim

možnost výběru z více typů domů

klidná lokalita města

záruka použití kvalitních materiálu

vynikající cena

ochrana osobních údajů

... teď už si jen vybrat!Právě dokončujeme řadové domy S1-1 až S1-5 a S2-9 až S2-12. Při realizaci koupelen spolupracujeme se společností MK, s.r.o. Grafické návrhy jednotlivých koupelen jsou připraveny podle současných trendů, s využitím obkladů a dlažeb v přírodních odstínech a dekorech. V domech dokončíme veškeré podlahy. Na vstupních chodbách, schodištích a technických prostorech bude položena dlažba, v pokojích plovoucí laminátové podlahy Kronoswiss. Tyto podlahy byly vybrány díky své kvalitě, odolnosti a široké nabídce dekorů. Schodiště bude dokončeno montáží nerezového zábradlí a madla. Dále osadíme obložkové zárubně a interiérové dveře Masonite s povrchovou úpravou CPL laminát.

Současně probíhají zahradní úpravy u domů S1. Vzorová zahrada a předzahrádka u domu S1-3 byly osázeny vzrostlými stromy, dřevinami a trvalými rostlinami. U domů S2 terénní úpravy teprve proběhnou, vybudujeme parkovací stání, zahrady a předzahrádky budou následně zatravněny.

Práce budou dokončeny a domy zkolaudovány v červnu 2016. Domy budou připraveny k okamžitému nastěhování.

Salix Hakuro Nishiki RAKO Textile RAKO Textile RAKO Lazio RAKO Lazio RAKO Como RAKO Como

Mapka Park Píšťovy

nahoru | vytisknout stránku

PARK PÍŠŤOVY CHRUDIM - Váš nový domov

Domy Chrudim, byty Chrudim, prodej nových domů a pozemků v Chrudimi, tel.: (+420) 606 687 923, e-mail: info@parkpistovy.cz

© 2009 CzechProject spol. s r.o.